Boncuk saç kaynak uygulaması, saç kaynak uygulamaları arasında fiyatı en uygun olan uygulamadır. Uygulama süresi çok fazla değildir ve fiyatı, uygulama yapan yere ve kullanılan malzemelere göre değişir.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Saç kaynak uygulamalarının birçoğunda, yapılan işçilik ve kullanılan malzeme, uygulamanın fiyatını etkiler. Ayrıca kaynak yapılan protez saçın türü de fiyatı etkileyen unsurlardan bir tanesidir.

Boncuk Saç Kaynak Fiyatları

Eğer boncuk saç kaynağı yaptıracaksanız, fiyatları etkileyen bazı unsurları bilmeniz gerekir. %100 doğal saçlar ile yapılan boncuk saç kaynak fiyatı, diğerlerinden biraz daha pahalıdır. Ancak diğer saç kaynak uygulamalarına göre uygun fiyatlıdır.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Protez saçın rengine ve türüne göre de saç kaynak fiyatı değişebilir. Birçok kuaför, kendi stilinde saç kaynak uygulaması yaptığı için, kuaföre göre de saç kaynak fiyatları değişebilir. Boncuk saç kaynak uygulamasında kullanılan, boncukların kalitesi de, fiyatları etkileyen bir başka unsurdur.

boncuk saç kaynak uygulaması

boncuk saç kaynak uygulaması

Diğer bir unsur da işçiliktir. Her saç kaynak uygulamasında olduğu gibi, boncuk saç kaynak uygulamasında da yapılan işçilik, fiyatları etkileyen unsurlardandır.