Her gün saçlarınıza fön çektirmek için kuaföre gitmekten yorulmadınız mı? İşe gitmeden mesaisini kuaförde başlatanlardansanız daha uzun süreli etki sunacak olan Brezilya fönü gibi seçenekleri değerlendirmeyi düşünmelisiniz.

brezilya fönü

Saçlarınızın yaklaşık olarak 6 ay boyunca yeni fönlenmiş gibi durmasını sağlayan Brezilya fönü, çeşitli işlemler yaparak saçın uzun süreli düz kalmasını sağlama yöntemidir

brezilya fönü modelleri

. Mutlaka uzman ellerde yaptırılması gereken bu işlem ortalama 4 saat sürer ve size 6 ay boyunca düz saçlara sahip olmayı vaat eder.

Brezilya Fönü Yaptıracak Olanlar Dikkat!

brezilya fön tasarımı

Düz saçlarla güzelliğinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz, bunun için de aklınızdaki yöntem Brezilya fönü olabilir. Saçlarınızın sağlıklı kalmasını istiyorsanız bu işlemi rastgele bir kuaförde yaptırmaktan kaçınmalı, mutlaka işinin uzmanı olan kişilerle çalışmalısınız.

brezilya fönünde trentler

Çünkü her saç yapısı için ayrı bir işlem uygulanır ve titiz çalışılması gerekir. Uzman bir kuaför önce saç yapınızı inceler, uygun ilaç ve ısı durumunu ayarlar. Saçlarınızda boya yoksa kırma işlemini gerçekleştirir ve bu sayede Brezilya fönü sonrasında saçlarınız yıpranmaz.

farklı breziya fönü

Brezilya fönü için kullanılacak olan malzemelerin kalitesi çok önemlidir.Atrium Paris Kuaför gibi alanında kalitesini ortaya koyan bir kuaförle çalıştığınızda en iyi malzemeler, doğru aşamalarla uygulanır ve 6 ay boyunca ne kadar çok işlem görürse görsün saçlarınız ilk gün ki gibi bozulmadan durmaya devam eder.

Denizden sonra bile saçlarınızın düz formunu korumasını istiyorsanız Brezilya fönü için doğru adresi seçmeye dikkat edin!