Saçlarınıza dünyanın parasını vererek aldığınız kimyasal içerikli bakım kürleri, saçlarınıza farkında olmadan zarar vermenize neden oluyor.

Doğal Saç Bakım Kürleri

Doğal saç bakım kürleri hem cebinizi hem de saçlarınızı düşünüyor. Evinizde pratik yötemler ve malzemelerle hazırlayabileceğiniz saç bakım kürleri saçlarınızın bakımını çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Doğal Saçlar

Zeytinyağı Saç Bakım Kürü

 Zeytinyağının saça olan faydası tartışılmaz. Bu nedenle içinde zeytinyağı barındıran saç bakım kürleri her zaman için saçınıza faydalıdır.

Saç Bakımı

5 çorba kaşığı zeytinyağı ve 2 adet yumurta ile hazırlayacağınız saç bakım kürü hem saçlarınızın canlanmasını hem de beslenmesini sağlıyor.

Bakı Kürleri

Ballı ve Zeytinyağlı Bakım Kürü

 Bal ve zeytinyağı mucizesi saçınız için şahane bir bakım kürü sağlıyor. 2 çorba kaşığı bal ve 3 çorba kaşığı zeytinyağı ile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu saç bakım kürünü saçınızda 15 dk beklettikten sonra durulayın. Saçlarınıza haftalık olarak bu kürü uygulayabilirsiniz.

Bakı Kürleri ve Kullanımı

Parlaklık İçin Limon Suyu Ve Sirke Mucizesi

 Saçlarınız şampuanlayıp durulamadan önce 1 fincan taze sıkılmış limon suyu ve sirkeyi saçlarınıza dökerek parmak uçlarınızla saç derinize iyice yedirin. Ardından duruladığınız saçların ne kadar temiz ve parlak göründüğüne siz de inanamayacaksınız.