Bayanlar için oldukça önemli bir uzuv olan saç, bazı nedenlerden dolayı aşırı derecede dökülür. Sebebi ne olursa olsun tedavisinin yapılması gerekir. Tedavinin yanı sıra, bazı önlemlerde bayanlar tarafından alınıyor. Bu önlemlerden bir tanesi de saç kaynak uygulamasıdır.

saç kaynak

saç kaynak

Bayanların en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de, saç kaynak fiyatlarının uygun olup olmadığıdır. Bayanların saç özelliğine göre ve yapılacak olan uygulamaya göre saç kaynak fiyatları değişir.

Saç Kaynak Pahalı mı?

Saç kaynak uygulamaları, yapılacak olan uygulamaya göre değişkenlik gösterir. Her saça uygun bir tekniğin geliştirildiği saç kaynak uygulamalarında, bazı uygulamalar pahalıdır. Ancak bazı uygulamaların fiyatı da uygundur. Fiyatı uygun olan uygulamalar arasında, boncuk saç kaynak, tresli saç kaynak, Avrupa keratin ve keratin saç kaynak uygulamaları vardır.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Keratin saç kaynak modelinin uygulama süresi çok fazla değildir ve fiyatı ortalama 450-500 TL arasında değişebilir. Boncuk saç kaynak uygulaması, saç kaynak uygulamaları arasında fiyatı en uygun olan uygulamadır. Ortalama fiyatı, 350-400 TL arasında değişir. Uygulama süresi pek fazla değildir.