Farklı fiyat aralıklarında ve kalitede uygulanan saç kaynak teknikleri, artık günümüzde kadınların en çok ilgi gösterdiği güzellik uygulamalarından biridir. Son zamanların en kullanışlı saç kaynağı olarak nitelendirilen ve özellikle yeni neslin ilgi gösterdiği mikro jel kaynak ise, özellikle boncuk kaynak gibi sistemleri kullanışlı bulmayan kişiler için ideal bir saç kaynak uygulamasıdır.

mikro jel saç kaynak

Çünkü boncuk kaynak, bazen yatarken veya saçlar toplandığı sırada rahatsız edici olabilirken, mikro jel kaynakta böyle bir durum söz konusu değildir. Fakat her şeyde olduğu gibi, bu kaynak çeşidinin de dezavantajları bulunur.

Mikro Jel Kaynak Fiyat Aralıkları

Mikro jel kaynak, ince tutamlar halinde ve bir jel yardımıyla uygulandığı için görüntü açısından bazı kaynak çeşitlerine göre daha avantajlıdır. Fakat kullanılan jelin zaman içerisinde kurumasından dolayı, kepeklenme gibi bir görüntü oluşur. Bunu önlemek için düzenli olarak bakıma gidilmesi gerekir.

mikro jel saç kaynak modeli

Aksi durumda istenmeyen sonuçlarla karşılaşmak kaçınılmazdır.Mikro jel kaynağın fiyatları ise, piyasadaki markalara göre değişiklik gösterir. Fiyat ortalaması ise genellikle, 300 ile 500 TL arasında değişir. Mikro saç kaynak konusunda kaliteli hizmet veren ve uygun fiyatlandırma politikasıyla müşteri memnuniyeti sağlayan http://peruka.com.tr/ adresinden bu konuyla ilgili daha fazla bilgi alınabilir.