Saçları kısa olan kadınların özellikle tercih ettiği yöntem. En uygun keratin kaynak fiyatı ile istediğiniz saç şeklini bütçenize uygun yaptırabilme imkanı. Kısa saçların uzamasını beklemeden istediğiniz görünüme kısa sürede kavuşma. Saçlarınıza kesinlikle zarar vermez. Doğal maddeler kullanılır. Seyrek saçlı bayanların da tercihi.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin Kaynak Uygulaması

Saçlar belli tutamlara ayrılır ve özel yöntemlerle saça uygulanır. Tutamlar halinde ayrılan saçlara özel keratin solüsyonu sürülür. Saç olmayan bölgelere özel tekniklerle yapılır. Saçlarınızı rahat kullanacağınız bir uygulama. Denize girebilir ya da rahatça duş alabilirsiniz. İstediğiniz saç boyasını rahatlıkla yapma imkanı.

keratin kaynak

keratin kaynak

Modern tasarımlar ve yüze en uygun saç modelleri. Saç diplerine zarar vermeyen yöntemlerle saçlarınız daha güzel ve parlak bir görünüm alır. Uygun yöntemler sonucunda saçlarınız daha canlı bir hal alır. Kısa ya da uzun istediğiniz saç modeline kısa sürede sahip olma imkanı. Bütçenizle uyumlu fiyatlar ve güzel yöntemlerle saçlarınız daha uzun ve sağlıklı görünsün. Kalıcı yöntemler her zaman saç diplerini korur.