Her kadının hayalini kurduğu en temel şeylerden biri bir gün çok güzel bir gelin olmaktır. O gün geldiğinde kendini prenses gibi hissetmeyi ister ve bunun için aylar öncesinden hazırlıklar başlar. Gelinlik modeli, saç modelleri, ayakkabı seçimleri derken ilgilenilmesi gereken birçok ayrıntı ortaya çıkar.

Gelin Başı

Gelin Başı Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kimileri yaz gelini olmayı düşlerken kimileri bahar aylarında yeni açan çiçeklerle birlikte dünya evine girmeyi hayal eder. Bu nedenle önce gelinlik seçimleri başlar, nasıl bir model olması gerektiğine karar verilir, straplez mi yoksa askılı bir model mi? Gelinlik modelinde karar kılındıktan sonra ki ilk adım ise, gelin başı. Gelinliğin modeline uygun bir saç seçimi yapılması gerekirken diğer taraftan da, gelinin yüz hatları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Gelin Başı
Gelin başınız için tercih edeceğiniz kuaför de sizi bu konuda mutlaka bilgilendirecektir. Eğer sizin aklınızda belirlediğiniz bir model yoksa, kuaförünüz size dönemin trend modellerini gösterecek ve yüz hatlarınıza uygun olan modeller arasından bir seçim yapmanızda yardımcı olacaktır. Size uygun olan bir saç modeli ile sandığınız daha güzel bir gelin olabilirsiniz.