Kadınların geneli daha çok uzun saç kullanmayı tercih eder ve saçlarını uzatmak için de elinden geleni yapar. Saçları uzatmak amacı ile verilen onlarca bitkisel tarif bulabilirsiniz. Fakat bunun için de hatırı sayılır bir zaman gerekir. Bir diğer saç uzatma yöntemi de saç kaynak yöntemleridir. Son zamanlarda birçok bayan kaynak yönteminden olan halka kaynağı seçiyor. Saç kaynak yöntemleri arasında en sık tercih edilen yöntemlerden olan halka kaynak ile ilgili genel bilgileri bu yazıda siz okuyucularla paylaşmak istedik.

Halka Kaynak Halka Kaynak

Halka Kaynak En Kullanışlı Yöntem

Boncuk kaynak olarak da adlandırılan halka kaynak yönteminde metal alaşımlı olan halka parçalar kullanılır. Bu parçalar saç renginiz ile birebir tercih edilir ve yaptırdığınız saç kaynak asla dışarıdan fark edilmez. Halka kaynak uygulaması işçilik ve titizlik isteyen bir işlemdir. Sıkıştırma tekniği uygulanan halka kaynak kullanıcıya birçok açıdan avantaj sağlar. Mesela halka kaynağın çıkarılması oldukça kolaydır.

Halka Kaynak Halka Kaynak

Eğer sizde saçlarınıza kaynak yaptırma düşüncesinde iseniz Atrium Paris gibi işinde uzman bir kuaför salonunda en avantajlı yöntem olan halka kaynak yaptırmalısınız.