Bir çeşit saç uzatma yöntemi olan halka kaynak, saça takılan halkalar içerisinden geçirilen saçların sıkıştırılması işlemidir.

halka kaynaklı saç

Sıkıştırma yöntemi ile saçlar birleştirilir ve bu sayede hem daha uzun hem de daha dolgun saçlara sahip olmak mümkün olur.

halka kaynaklı saç modelleri

Oldukça kullanışlı ve avantajlı bir saç uzatma yöntemi olan halka kaynak hijyenik bir ortamda ve doğru ısı ile uygulandığında uzun süreli olarak kullanılabilir.

Halka Kaynakta Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Saçlarınızı yapay bir yolla uzatmak, ama doğal gözükmesini sağlamak istiyorsanız halka kaynak için kullanılan halkaların mutlaka saçınızla aynı renk olmasına dikkat etmelisiniz.

farklı halka kaynaklı saç modelleri

Aksi takdirde saçlarınız arasından fark edilebilir. Kullanılan halkalar mutlaka kaliteli olmalı ve kısa sürede formunu kaybetmesi engellenmelidir.

halka kaynaklı saç trendleri

Kaliteli bir halka kullanıldığında birleştirilmesi kadar çıkartılması da kolay olacağından saçlarınızda herhangi bir yıpranma söz konusu olmaz.

halka kaynaklı saç stilleri

Saçlarınıza uygulanacak halka kaynak işlemi öncesinde kuaförünüz mutlaka saçlarınızın doğal yapısını incelemeli ve ona yakın bir saç eklemesi yapmalıdır.

halka kaynaklı saç tasarımları

Denize girip çıktığınızda saçlarınızın yarısının kıvırcık yarısının düz gözükmesini istemiyorsanız bu dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri diyebiliriz.