Saç kaynak uygulamasında son yöntemlerden en güzel olan görünmez saç kaynak İstanbul’da pek çok yerde yapılıyor. İstanbul’da görünmez saç kaynak uygulaması bayanların yüzünü güldürüyor. Kalabalık nüfusu ile saç kaynak uygulamasına daha fazla talep gösterilen İstanbul’da görünmez saç kaynak uygulaması çıktığı ilk günden bu yana başarıyla yapılıyor.

gorunmez-sac-kaynak

gorunmez-sac-kaynak

Görünmez Saç Kaynak Nedir

Görünmez saç kaynak, eski yöntemler olan boncuk kaynak, halkalı kaynak gibi yöntemlerin yerine şeffaf granüllerin ısı yardımıyla eritilerek kaynak saçın asıl saça kaynatılması yöntemidir. Bu yöntem ile kaynak kısımları asla gözükmez. Denizde, havuzda, sauna gibi ortamlarda kullanım imkânı sunan bu yöntemle saçlarınızı uzatmak artık daha keyifli…

Kısa saçlı bayanların çok fazla talep gösterdiği saç kaynağı uygulamasında son yöntem olan görünmez saç kaynak fiyatları sanıldığı kadar yüksek de değil üstelik. Kullanılan saçların gram olarak ağırlığı ile belirlenen kaynak fiyatları kişiye göre değişiklik gösteriyor.

Görünmez saç kaynak uygulaması ile yaptırdığınız saçlar kolayca taranabiliyor. Fön, maşa gibi işlemleri kolayca yapabiliyorsunuz.

gorunmez-sac-kaynak

gorunmez-sac-kaynak