Kaynak saç uygulamaları artık ülkemizde profesyonel bir şekilde çeşitli modellerde uygulanabiliyor. Dünya çapında en çok tercih edilen kaynak saç modelleri arasında ise boncuk yani halka saç kaynak, keratin kaynak, mikro jel kaynak, mikro nano extencion ve mikro kapsül kaynak saç modelleri yer alıyor.

kaynak saç

İhtiyaçlarınız ve kişisel tarzınıza uygun olarak seçebileceğiniz bu kaynak saçların fiyatları ise kuaför salonlarının kalitesi ve işçiliği ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Kaynak Saç Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Uygun fiyat adı altında ucuz maliyetli ürünler ile tamamen bilinçsiz şekilde uygulanan kaynak saç uygulamaları olduğu gibi bu işi tamamen profesyonel bir şekilde güvenilir olarak yapan yerler de bulunuyor.

kaynak saç modeli

Türkiye’de Atrium Paris Kuaför salonunda ünlü saç tasarım uzmanı Bülent Yılmaz ve ekibi tarafından tüm saç kaynak modelleri en uygun fiyatlar ile profesyonel olarak uygulanıyor.

saç kaynak

Halka kaynak fiyatları 450 TL ile 650 TL arasında fiyatlara sahip olurken, keratin kaynak 550 TL ile 750 TL arasında fiyatlara sahip olarak Atrium Paris Kuaför tarafından uygulanabiliyor.