Günümüzün en popüler saç bakım yöntemlerinden biri saç kaynak yöntemidir. Saç kaynak yöntemi ilk olarak dış ülkelerde ortaya çıkmış ve kısa zamanda da ülkemize kadar gelmiştir. Ülkemizdeki birçok kadının çok az bir sürede tanıdığı ve oldukça fazla talep gösterdiği bu yöntem kadınların daha güzel, yoğun ve uzun saçlara sahip olmasını konu alıyor.

kaynak

kaynak

Saç kaynak birçok çeşidiyle kadınlara hizmet vermekte. Bu çeşitlerin her biri oldukça profesyonel ve başarıyı hedefleyen  uygulamalardır. Saç kaynak yöntemi kesinlikle iyi bir markaya yapılması gereken bir yöntemdir. Çünkü bazı uygulamalar zordur ve işçilik ister. Saç kaynak yöntemini günümüzde en iyi yapan marka Atrium Paris Kuafördür.

kaynak saç resmi

kaynak saç resmi

Ne Zaman Biter?

Salonda oldukça profesyonel ve ilgili bir şekilde yapılan uygulama saçınızda hiçbir şekilde belli olmuyor. Süresi de saçınızın uzama hızına göre değişebilir. 4 ila 6 ay arasında geçerliliğini yitiren kaynağın yararını bittikten sonra gözlemleyebilirsiniz. Çünkü hem yapıldığı tarihten hem de bittiğindeki etkisi size doğru seçim yaptığınızı gösterecektir.