Kadınların bir türlü vazgeçemediği ve her zaman havalı ve gösterişli görünmesi için çaba sarf ettiği saçları bazen onlara istedikleri sonuçları veremeyebiliyor. Örneğin istedikleri uzunlukta olmayan saçları bazen kadınları mutsuz edebiliyor.

Kaynak Saçlarınızı 7 Aya Kadar Kullanabilirsiniz

Saçınızın istediğiniz uzunluğa ulaşabilmesi için yıllarca beklemenize gerek yok. Kaynak saç seçenekleri sayesinde istediğiniz anda istediğiniz uzunluktaki saçlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Gündüz kısa saçlı iken, akşam bir davete katılırken bir anda uzun saçlarınızla herkesi şaşırtarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Üstelik kısa bir süre içinde yaptırabileceğiniz bu kaynak saçların ömrü de uzun oluyor. Yani bir kaynak saç size en az 4 ay boyunca istediğiniz görüntüyü sağlayabilir, bu süre içinde rahatlıkla saçlarınızı kullanabilirsiniz.

En az 4 ay olan kaynak saçların kullanım süresi 6-7 aya kadar çıkabiliyor ve bu da yaptırdığınız işlem sonucunda ciddi bir sürece denk geliyor. Yaklaşık 7 ay boyunca kaynak saçlarınızı istediğiniz uzunlukta kullanabileceğiniz gibi kendi saçınıza yaptırdığınız fön, maşa gibi işlemleri kaynak saçınıza da çekinmeden yaptırabilirsiniz.