Kaynak saçlar, saçları uzatma ve yoğunlaştırmaya verilen genel bir isimdir. Kaynak saç doğal saçlarınıza yapıştırma, sıkıştırma, dikme, örme ve bağlama teknikleri ile ilave edilerek uygulanır.

kaynak saç

Saç kaynakları özellikle saçlarını uzatma sürecinde olan ve bu süreci doğal yollar ile halletmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasındadır.İnce telli ve uzadığı zaman kırılan saçlardan yorulan bayanlar gönül rahatlığı ile kaynak saç uygulamalarını yaptırabilirler.

Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Kaynak saçlar, yapılacak olan kaynağın çeşidine göre farklı yöntemler uygulanarak yapılır. Yapıştırma, dikme, örme, bağlama ve diğer yöntemler tamamen sizin seçmiş olduğunuz kaynak saçın modeline göre farklılıklar gösterebilmektedir.

kaynak saç

Yaptırmış olduğunuz kaynak saçların modeli ne olursa olsun tamamen doğal saçlarınız gibi kullanabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel kaynak saç hizmeti vermekte olan pek çok farklı salondan bu hizmeti birkaç saat içerisinde alarak en az 3 ay boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

kaynak saç

Saçın kendi içerisinde bulunan keratin maddesi ile birlikte uygulandığından dolayı ise saçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermemiş olursunuz.