Doğal yollardan saçları uzamayan ya da yoğun olmayan bayanlar için mükemmel bir çözüm olan kaynak saç yöntemi, saatler içerisinde istenilen sonuca ulaşılmasını sağlıyor.

saç kaynak yöntemleri

Gerçek ve doğal saçların kullanıldığı bu yöntemde yapıştırma, dikme, örme, sıkıştırma ya da bağlama şekilleriyle saç ilavesinde bulunulur. Herhangi bir nedenden dolayı saçlarınızda yıpranmalar meydana geldiği durumlarda saçlarınızı gerektiği kadar kestirebilir ve daha sonra kaynak saç yöntemini tercih edebilirsiniz.

Kaynak Saçta Kullanılan Farklı Sistemler

Günümüzde kuaförler tarafından uygulanan saç kaynak sistemleri arasında yapıştırma yöntemi adı altında, keratin, tüp keratin, mikro bant keratin, lazer, silikon ve mikro saç kaynak uygulamaları yapılır.

kaynak saç yöntemleri

Sıkıştırma yönteminde yapılan uygulamalar arasında ise boncuk, halka, tüp ve tress boncuk kaynak yer alır. Bağlama ve örgü sistemlerinde ise organik saç, brezilya düğümü, tress dikilerek ve tress örgü saç kaynak yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

mikro kaynak

Saç için herhangi bir zararı bulunmayan saç kaynak uygulamalarında saçlarınızı istediğiniz gibi yıkayabilir, tarayabilir ve şekil verebilirsiniz. Kopma, çıkma ya da dolanma sorunlarını ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz.