Modern teknoloji bayanların saçlarında da en büyük yardımcıları oluyor. Son yıllarda kısa saçlı bayanların uzun saçlara sahip olabilmelerine yardımcı olan yeni nesil teknoloji tabanlı saç kaynak uygulamaları oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Bayanların saçlarının çok daha kısa süreler içerisinde sağlıklı ve etkileyici bir uzun görünüme kavuşabilmesine yardımcı olunabiliyor.

keratin kaynak

 Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve uygulanmakta olan saç kaynak uygulamaları arasında keratin kaynak uygulamaları çok daha yoğun olarak öne çıkıyor. Günümüz modern çağında kısa saçlı bayanlara yönelik olarak uygulanmakta olan en doğal saç kaynak uygulamalarının başında keratin saç kaynak uygulamaları geliyor. Keratin’ in insan vücudunda doğal yapısı gereğince bulunan bir madde olması da yoğun kullanımında önemli etkiler yaratıyor.

keratin kaynak fiyatları

 Keratin Nedir?

İnsanların tırnaklarında ve saçlarında bulunan protein ile aminoasitten oluşan bir madde olan keratin yüklemesi ile gerçekleştirilen bu saç kaynak yöntemi sıklıkla kullanıldığından son dönemlerin popüler saç uygulamaları arasında kendisine yer buluyor.

saç kaynak modelleri

Atrium Paris Kuaför deneyim ve teknolojik altyapısı ile de bu alanda başarılı sonuçlara ulaşılabiliyor.