Saçlarınızı uzatmak ve doğal göstermek için en uygun yöntem keratin kaynak yöntemidir. Bu yöntem ile birlikte aynı zamanda röfle, balyaj yapılabilir ve çeşitli aksesuarlar ile saçlarınıza değişik şekiller verilebilir.

keratin saç kaynağı

İnsan vücudunda ve saçlarda keratin bulunduğundan dolayı en doğal saç kaynak yöntemi keratin kaynak yöntemidir. Saçlarınıza tamamen hijyenik ve güvenilir bir şekilde yerleştirilir.

keratin saç kaynak modelleri

Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Güvenilir ve hijyenik ortamlarda teknolojinin imkanlarından yararlanılarak uygulanır. Isı ile eritilen keratin maddesi sizin doğal saçlarınıza eklenir. Saçlarınızın yoğunluğuna göre bu işlemler 1 ile 4 saat arasında bir zaman alabilir.

farklı keratin saç kaynak modelleri

Kullanım süresi 4 ile 8 ay boyunca devam etmektedir. İlave edilen saçları çıkartmak istediğiniz zaman özel solüsyonlar sayesinde keratini kolay bir şekilde saçlarınızdan ayırabilirsiniz.Keratin kaynağın saçtan çıkartılması işlemleri saçınıza kesinlikle herhangi bir zarar vermez.

keratin saç kaynak trendleri

Saçlarınıza uygulattığınız işlemleri keratin kaynaklı saçlarınıza da uygulatabilirsiniz. Örneğin keratin kaynak yaptırdıktan sonra saçlarınızı boyayabilir ve saç bakım ürünlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

keratin saç kaynak stilleri

Keratin kaynaklar bu tür durumlardan etkilenmeyecek şekilde uygulanırlar.