Keratin insan bünyesinde bulunan ve proteinden oluşan önemli bir maddedir. Keratin kaynak bu nedenle hijyenik açıdan da kişiye zarar vermez ve saç derisiyle hemen uyum sağlar. Sıcağa karşı dayanıklı olması önemli özelliğidir. Saç uzatma yöntemleri içerisinde en çok tercih edilen bir saç uzatma şeklidir.

keratin kaynak

Keratin Kaynek Saça Nasıl Uygulanır?

Keratin kaynak yönteminde özel makine ve solüsyonu kullanılır. Saç derisine zarar vermeyen yöntemlerle uzman kişiler tarafından saçlara uygulanır. Saça kaynak yapıldığında kimse anlamaz. Saçınıza istediğiniz şekli vererek rahatça kullanabilirsiniz. Özel solüsyonlarla saça uygulandığı için saçlarda herhangi bir hasara da neden olmaz.

keratin kaynak

Keratin kaynak özellikle son yıllarda büyük beğeni kazanan yöntemler arasındadır. Saç derisi zarar görmediği için sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Saça kaynak yapıldığı zaman sekiz ay gibi bir süreyle saçlarınız hacimli görünür. Saçınızdan çıkarmak istediğinizde de kısa sürede ve özel solüsyonlarla çıkarılır. Keratin kaynak ile saçlarınız hacimli ve doğal görünümüne kısa sürede kavuşur. Saçlarınızı daha havalı bir görünüme kavuşturan yöntemler içerisinde en uzun etkiye sahiptir.