Saçlarınızı uzatmakta sorun yaşayabilirsiniz. Ya da saçlarınızı çok kısa kestirmiş ve bu saç modelinden sıkılmış olabilirsiniz. Saçlarınızın uzun ve gür görünmesi için kaynak yaptırmayı düşünüyor ama kısa saça kaynak nasıl yapılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Evet, kısa saça da kaynak uygulanabilir.  Gelişen kaynak teknolojisi artık çok kısa saçlara dahi kaynak yapmayı mümkün kılıyor. Peki, kısa saçlar için en uygun kaynak metodu hangisidir?

Saç Kaynak

Kısa Saçlar İçin En Uygun Teknik; Mikro Saç Kaynak

Çok kısa saçlar için farklı kaynak metotları uygulansa da en uygun teknik mikro saç kaynaktır. Hem uzun hem de kısa saçlar için uygulanabilen bu teknik oldukça başarılı bir kaynak metodudur. Saç diplerine uygun bir bölgeye ilave edildiği için çok kısa kesilmiş ve hatta yanmış saçlar için dahi uygun bir metotdur.

Saç Kaynak

Mikro kaynakta saçlar küçük tutamlar halinde eklendiği için kısa saçlar da dahil mevcut saç içinde belli olmaz. Bu metotda saçlarınızı rahatlıklar toplayabilirsiniz, kaynak saçlar dışarıdan bakıldığında görünmez.

Saçlarınızın kısa olması uzamasını beklemenizi gerektirmez. Kuaförünüzle görüşerek, saç yapınıza uygun kaynak metodu hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece hem kısa saç probleminden kurtulursunuz hem de saçlarınız uzayıncaya kadar uzun ve dolgun saçlara sahip olma keyfi yaşarsınız.