Saç kaynak yöntemleri içerisinde en çok tercih edilen uygulama. Mikro kaynak fiyatları kampanyalarıyla. Saç diplerine zarar vermez ve saça doğal bir görünüm verir. İnce tutamlar halinde saçlara özel solüsyonla uygulanır. Şeffaf kapsüller olduğu için kesinlikle saçta anlaşılmaz.

mikro kaynak

mikro kaynak

Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Eklenen tutamlar çok ince olmalı. 8 ay gibi etki süresi var. İster denize girebilirsiniz isterseniz rahatça şekil verebilirsiniz. Kendi saçlarınızla kısa sürede bütünleşir. Küçük şeffaf kapsüller saçlarınızla aynı renk verir. Dışarıdan kesinlikle hissedilmez. Dileğiniz zaman saçlarınıza bakım yapabilir ya da farklı bir renge boyayabilirsiniz. Tüm saç tiplerine başarılı şekilde uygulanır.

mikro kaynak modelleri

mikro kaynak modelleri

Mikro kaynak işlemi ve çıkartma işlemi sonrasında saçta herhangi bir sorun yaşamazsınız. Diğer kaynak yöntemlerinden daha uzun kalıcılık sağlar. Saç diplerinizi istediğiniz şekilde fırçalayın. İnce tutamlar kesinlikle saçlarda ağrıya neden olmaz. Saçlarınızı dış etkenlerden korur. Kısa ve uzun saçlara rahatlıkla uygulanır. Saç diplerine zarar vermeyen bir yöntem. Modern tasarımlar ve eşsiz seçenekler ile yüz yapınız daha güzel görünür.