Saç kaynak yaptırmak kısa ve seyrek saçlarından sıkılmış veya saçlarını her an değiştiren kadınlar için en hızlı ve en pratik yöntem oldu. Kadınlar saç modelini ve rengini sık sık değiştirir, ancak bazen bundan pişmanlık da duyarlar. Bu nedenle de acilen uzasın isterler. Saçın doğal uzama süresi boyuna ve yapısına göre yıllar alabilir. Ancak saç kaynak ile saç uzatmak için yalnızca birkaç saat ayırmak yeterlidir.

mikro kaynak

mikro kaynak

Birden fazla saç kaynak uygulama türü bulunuyor. Saç kaynak yaptıracak kişinin saçının yapısına ve uzunluğuna göre bir uzmandan yardım alarak hangi saç kaynak uygulamasının en uygun olacağına karar vermesi gerekir. Bu konuda mikro saç kaynak uygulaması en çok tercih edilenlerden biridir. Her saç tipine ve modeline uygun olması ve oldukça doğal bir görünüm kazandırması, mikro saç kaynağa olan ilginin artmasına neden oluyor. Ancak mikro saç kaynak yapacak olan saç kaynak merkezini seçerken titiz davranmak gerekir. Söz konusu olan her şeyden önce saç sağlığıdır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Atrium Paris Kuaför

Saç kaynak merkezleri, saç kaynağa olan ilginin artması nedeniyle her geçen gün sayısını arttırıyor. Birçok saç kaynak merkezi bulmak mümkün ancak güvenilir merkezleri seçmek önemlidir. Atrium Paris Kuaför güvenilir, eğitimli uzmanlarla çalışan, hijyenik ve kaliteli olan seçkin saç kaynak merkezlerinden biridir. Mikro saç kaynak uygulaması yapan nadir merkezlerden olması da bir diğer özelliğidir. Atrium Paris Kuaför ile önceden iletişime geçerek bilgi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.