Saç kaynak işlemleri artık gelişen yeni tekniklerle anılmaya başlandı. Son derece profesyonel bir yöntem olan mikro kaynak da bu uygulamada gelinen son noktanın adeta net bir göstergesi oluyor.

mikro kaynak
Diğer saç kaynak metotlarından pek çok yönü ile ayrılan bu teknik aynı zamanda saçlara hiçbir zarar vermeden uygulanabiliyor olmasıyla da kadınlardan tam not almayı başarıyor.

Mikro Saç Kaynağın Farkı Nedir?

Eğer siz de uzun ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden mikro kaynak yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Peki, mikro saç kaynağın diğer kaynak saç yöntemlerinden ne gibi farkları var? Baz kaynak yöntemlerinin uygulanabilmesi için saçların belirli bir uzunluğa ve belirli bir yapıya sahip olması gerekir.

mikro saç kaynak modeli

Ancak bu kural mikro kaynak yöntemleri için geçerli değil. Çok kısa saçlara, çok ince telli saçlara ve aynı zamanda çok seyrek saçlara dahi başarılı bir şekilde uygulanabiliyor. Aynı zamanda kullanım süresi boyunca herhangi bir rahatsızlık vermiyor ve bu sayede bayanlar saçlarında kaynak olduğunu kendileri dahi unutabiliyor. Dışarıdan belli olmaması da yöntemin önemli özelliklerinden biri…