Profesyonel çalışmalar ve uygulamalar sonucunda saç diplerinize kökten çözümler. Nano kaynak fiyatları ile saç sorununuza avantajlı çözümler. İnce tutamlar şeklinde uygulanır. Saç diplerine zarar vermeyen bir teknik. Saçlarınız daha gür ve parlak görünüme kavuşur. Kısa saçlara dahi başarıyla uygulanır.

nano kaynak

nano kaynak

Nano Kaynak Uygulaması

İnce görünmeyen tutamlar sayesinde saçlar daha gür. 8 aylık kullanım süresi var. Kaliteli malzemeler ve usta işçilikle saçların doğallığı sağlanır. Titiz çalışmalar her zaman saç diplerini daha iyi şekilde muhafaza eder. Doğal saçlardan kesinlikle ayırt edilmez. Güzelliğinize hoş bir görünüm sağlar.

kaynak fiyatları

kaynak fiyatları

İnce telli saç ya da hastalık nedeniyle dökülen saçlara profesyonel şekilde uygulanır. İstediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Deniz ya da havuza girmeniz problem yaratmaz. Saç diplerine ağırlık vermez. Uygulanması kolaydır. Saçlara eklendikten sonra istediğiniz zaman saç diplerinden çıkartabilirsiniz. Kendinizi her zaman daha güzel ve modern hissedeceksiniz. Bu yöntemler özellikle saçlarını uzatamayanlara bir çözüm. İstediğiniz renk tonunda saçlarınıza uygulatabilirsiniz. Saç dipleri ile uyumlu ve saça kesinlikle zarar vermez.