Küsmüş veya kısa olan saçlar için hem uzun gösterme hem de dolgunlaştırma görevi üstlenen saç kaynak, son zamanlarda hanımların gözdesi olmayı başarıyor. En çok tercih edilenlerden biri olarak nano saç kaynak, avantajları ile cezbetmeye devam ediyor.

nano kaynak uygulaması

Nano saç kaynak en kısa saçlara bile yapılabilme özelliğine sahip olup kendisini asla belli etmez. Kendisini diğer saç kaynaklardan ayıran özelliği de budur.

nano kaynak

Çok ince saç tutamlarına aynı incelikte saçlar eklenir ve nano teknolojisi ile üretilmiş olan makine sayesinde birbirlerine yapıştırılır. Bu işlem acısız ve ağrısız olarak uygulanıp uzun süre boyunca kullanılabilir.

Avantajları Nelerdir?

Nano teknolojisi ile yapılan kaynak saç uygulamalarında ilk özellik saçta belli olmaması ve rahat kullanım imkânı sunmasıdır. Tüm kuaför işlemlerini gerçekleştirebilir, bir sıkıntı yaşamazsınız. Banyo ve uyku sırasında sorun çıkartmadan yıkamanıza ve uyumanıza yardımcı olacak.

nano kaynak modeli

Normal olarak saçınıza yaptığınız bakımları yapmaya devam edebilir, canlılığını koruyabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken nokta olarak mutlaka bu alanda uzman kuaför ile önceden konuşmalı ve karar üzerinden ilerlemelisiniz.