Saç yapınızı güçlendiren ve son dönemlerde yaygınca kullanılan nano saç kaynak yöntemi saç diplerine zarar vermediği için sıklıkla tercih edilir. Şeffaf silikonlar ile saçlarınıza görünmeden yapıştırılır ve kimse saçlarınızda kaynak olduğunu anlamaz. Saç diplerine zarar vermeyen özel solüsyonlar kullanılır.

nano kaynak

Nano Saç Kaynak Yöntemi Teknikleri

Saçlarınız çok kısa dahi ola nano saç kaynak saçlarınıza yapılır. Özel makine ve sıvı kremleri ile saçlarınız zarar görmeden istediğiniz boya getirilir. Saç doğal yapınıza uygun saç modelleri ile kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. 7 ay gibi bir süreyle rahatça kullanabilirsiniz.

saç kaynak

Özel geliştirilmiş formül ve teknoloji kullanılarak saçlarınız zarar görmeden en iyi şekilde saçlarınıza kaynak yapılır. Saç kaynağı yaptırdığınız zaman uzman kadrolar sizlere gereken bakımları da söyler.

kaynak saç modelleri

Saçlarınız asla bozulmaz ve istediğiniz şekli rahatça verebilirsiniz. Modern teknolojiler kullanılarak yapılan saç teknikleri ile saçlarınız daha hacimli görünecek. Rahat ve güzel tasarımlarla saçlarınıza doğal bir görüntü vermeniz elinizde. Saç dipleriniz zarar görmeyecek ve daha iri hacme kavuşacak.