Doğal bir sistem ile saçların uzatılması yöntemi. Örgü kaynak fiyat ve modelleri bütçenize de uyumlu. Saçlarınızın belli kısımları örülür. Tres yöntemiyle ham saçların saçınıza dikme işlemi yapılır. Yapımı oldukça basittir. Saçlara zarar vermez ve her saç tipine başarılı şekilde uygulanır.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Örgü Kaynak Modelleri ile Daha Havalı Görünüm

Saçların doğal görünümüne kavuşmasını sağlayan özel yöntemler. Yaz ve kış ayında rahatlıkla kullanıldığı gibi denize de rahatlıkla girebilirsiniz. Modern tasarımlar ve eşsiz güzellikler. Saçlarınızı daha havalı ve güzel hissedeceksiniz. Yapım işlemi oldukça basit. İstediğiniz renk tonlarında saçınıza uygun tasarım.

kaynak saçlar

kaynak saçlar

Kaynak saçlar özellikle saçınızı daha gür gösterir. İstediğiniz saç renginde istediğiniz tasarım. Kolay tasarımların mutlaka uzman profesyoneller tarafından ve yüz şeklinize uygun yapılması gerekir. Saçınızın boyu ve saçlarınızın yapısına göre en uygun tasarımlar. Kendinizi genç ve doğal hissedeceksiniz. Örgü kaynaklarında özellikle silikon işlemi olmadığından deriye herhangi bir zarar vermez. Saça dikim yöntemiyle uygulanır. Modern teknikler ve eşsiz güzelliklerle dolu saç uygulamaları.