Saçlar, kişiyi çok güzel gösteren. Saçlar kişiyi olduğundan daha çirkin gösteren. Saçlar yüzümüzün anlamını değiştiren. Daha gençli ya da daha çok çirkin yapabilen.Zaten neredeyse tüm kadınlar için saçlar başka bir dünya. Aynanın karşısında ellerinde bir tarak ile saatlerce vakitler geçirdikleri.

kaynak saç modeli

Bir de olayın moda boyutu var tabi ki. Moda bazen kısacık isterken, birkaç ay sonra upuzun isteyebiliyor. Kimsenin elinde sihirli değnek de olmadığına göre eğer saçları kısa ise bir gece de uzamıyor ne yazık ki. O zaman da devreye son yıllarda karşımıza çıkan saç kaynak kavramı çıkıyor.Saç kaynak bir tür saç uzatma biçimine verilen isim. Tamamen doğal saçlar ile uygulanıyor ve farklı çeşitleri var.

Saç Kaynak Bilinç İşidir

En temel de saç kaynak çeşitleri şu şekilde sıralanabilir: Mikro jel kaynak, keratin kaynak, mikro saç kaynak, mikro kapsül kaynak, mikro nano extension, halka yani boncuk kaynak.

kaynak saç modeli

Her birinin uygulandığı yerler farklı. Saçın uzunluğuna, ince ya da kalın telli olmasına göre, saçın seyrekliğine göre uygulanan yöntemler farklı.

kaynak saç modeli

Saç kaynak yaptırmak konusunda tüm bu bilinç ile kaynak yaptırılabilecek en ideal merkezlerinden birisi ise Atrium Paris Kuaför.