Gelin saçı, yüksek hacimli ve yumuşak dokuları sever, bu yüzden muhteşem bir gelin saçı için kaynak saç uzantıları anahtardır. Uzunluk eklemeyi istemeseniz bile saçınızı yukarı ya da aşağı bırakmaya karar verdiğinizde, saç uzantıları ekstra kalınlık ve uzunluk katarak herhangi bir saç modelini mümkün kılar.

  • Kalın Bukleli Gelin Saçı

Göz alıcı gelin saçları söz konusu olduğunda dikkat çeken, hacimli saçların görünümünü kim istemez? Neyse ki saç kaynak uzantıları ile hayalindeki düğün saçı modeline kavuşabilirsiniz. Tatlı ve kalın buklelerin görünümünü elde etmek için eklenti saçlara mükemmel form verecek hünerli parmaklara ihtiyacınız olacak.

  • Hollywood Bukleleri

Biraz zarafet isteyen ama yine de dramatik ve göz alıcı Hollywood bukleleri harika bir gelin saç modeli seçeneğidir. Gelinin parlayan cildi ve oyulmuş elmacık kemiklerini göstermek için kulağın hemen üstünde yüzen bu bukle görünümünü seveceksiniz.

  • Katlı Topuz

Seyrek saçlara sahipseniz, çekici gelin saçı için, kademeli, yüz çerçeve parçalarıyla hacimli bir tarz tercih edebilirsiniz. Dolgunluk ve hacim elde etmek için saç kaynak uzantıları mükemmel bir imaj hazırlar. Bir kristal saç tokası ve biraz parıltı ile katlı topuz gelin saçı rüya gibi görünecek!