Saç kaynak yöntemleri, insanlara rüyalarındaki güzel saçları elde etmenin en kolay yoludur. Fakat günümüzde kullanılan çok farklı saç eklenti seçenekleri bulunduğundan, size uygun bir saç tipi seçimi için aşağıdaki seçeneklerden bazılarına göz atın:

Hint Saç Kaynak Uzantıları: Doğal bir görünüm isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Kaliteli Hint saçları, kalın ama ağır değildir. Gerçek Hint saçları doğal olarak düzdür, ancak birkaç gün süren uygulamadan sonra dalgalı bir hale gelir ve hatta yıkanınca çoğu insan bu kontrastı çok sever. Eğer kesinlikle düz saçlar istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz düz kalacak olan Malezya ya da Moğol saçları olacaktır.

Brezilya Saç Kaynak Uzantıları: Oldukça serttir, ısı ve suyun uzun vadeli etkilerine dayanabilir. Bu son derece çok yönlü saç uzatma tipi ile şık düz görünüme veya tamamen tropikal, spiral / kıvırcık görünüme kavuşabilirsiniz.

Malezya, Rus, Avrupa ve Moğol Saç Uzantıları: İnce saçlarınız varsa, en iyi seçimlerdir. Bu saç tipleri yoğunlukta hafiftir ve çoğu Avrupa saç tipi ile uyumludur. Hint saçlarından farklı olarak, Malezya ve Moğol saç uzantıları bükülme veya dalgalanma eğiliminde değildir. Rus saç uzantıları hafif ve orta yoğunluklu saç tiplerine çok yakındır.