Saç kaynak uygulamaları için kaliteli bir sonuç istiyorsanız bu kesinlikle virjin saç eklentileri olmalıdır. Ham saç veya virjin saç kaynak uzantıları, görünüm ve his açısından kişinin doğal saçlarına en çok benzeyen ve en çok tercih edilen saç kaynak çeşididir. Virjin saç uzantıları, asla kimyasal olarak işlem görmemiş, ağartılmamış, gölgelenmemiş, doğal renkli ve tarzsız saçlardır. Size saç düzleştirici veya fön makinesi ile hiç dokunulmamış, boyanmamış ve tamamen otantik, güçlü ve güzel saçlar sunar.

Virjin Saç Kaynak Fiyatları Ne Kadar?

Bir saçın ne kadar uzun sürede uzadığını düşünürseniz, işlem görmemiş ham saçın çok değerli, hatta paha biçilmez olacağını da düşünebilirsiniz. İşlenmemiş, kaliteli, %100 insan saçı elbette maliyetlidir. Doğal olarak virjin saç kaynak fiyatları sentetik (yapay) saç kaynak eklentilerinden pahalıdır. Yine de % 100 doğal insan saçı olan kaynak eklentileri çoğu kişinin satın alabileceği makul seviyededir.

Sentetik saç kaynak uzantıları, remmy saç kaynak uzatmalarından çok daha ucuz olsa da plastik, naylon, akrilik ve polyester liflerin bir karışımından yapılır ve insan saçına göre çok farklı reaksiyon gösterir. Isıl şekillendirme yapmanız veya boyatmanız neredeyse imkânsızdır.