Saçlar bazen çok yıprandığı ve kırıldığı için artık kolay kolay uzamaz yada çok yavaş uzar. Kadınlar ise saçlarının uzaması için bir çok işlem uygular ve bu işlemlerle bir çok para harcar.

kaynak saç

Saçların uzaması ve kırık ile yıpranmanın giderilmesi için bir çok maske ve serum gibi işlemler artık saçı yorar ve saç bu işlemlerin çoğuna da yanıt vermemeye başlar.

kaynak saç bağlama

Saçların uzaması için artık daha kolay bir yöntem olarak kullanılan ve saça hiç bir zarar vermeyen saç kaynak işlemleri ile de artık istediğiniz saç boyutunu elde edebilirsiniz.

kaynak saç yapımı

Saç kaynak işlemlerinde fiyatların farklı olma nedenleri nelerdir?

Saçların uzaması için maskelere, serumlara ve onca yorucu işlemlere verdiğiniz parayı sadece bir kere saç kaynak işlemine vermeniz sizi bu dertten kurtaracaktır. Saç kaynak işlemlerine vereceğiniz para saçın yoğunluğuna, boyutuna, yapısına ve yöntemlerine göre değişiklik gösterebilir.

saç kaynak

Saç kaynak işlemlerinde gerçek saçın kullanılması verdiğiniz paraya değecektir. Bir çok farklı işlemlere verdiğinizi paradan daha uygun fiyata gelecek olan saç kaynak işlemleri de kesin çözümlü ve kullanışlı bir işlemdir.

uzun saç