Saçlara mucize dokunuşlar kazandıran saç kaynak uygulamaları günümüz teknolojisi ile daha kullanışlı hale geldi. Bu uygulama sayesinde saçlar dolgun görüntüye kavuşurken ayrıca saç boyunu da dilediğiniz gibi ayarlayabilme imkânı veriyor.

saç kaynak modeli

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak uygulamaları çeşitleri arasında boncuk diğer adı ile halka saç kaynak, silikon saç kaynak, örgülü saç kaynak, mikro saç kaynak, keratin saç kaynak olarak sayılabilir. En çok tercih edilenler ise mikro saç kaynak, keratin saç kaynak ve boncuk (halka) saç kaynaktır.

kaynak saç

Silikon saç kaynak saça zarar vererek kullanımı oldukça zor olan kaynak çeşidi olduğundan bu uygulama pek rağbet görmüyor. Örgü saç kaynak uygulamasında kullanım süresi on beş yirmi gün ile sınırlı olduğundan bu saç kaynak uygulaması da pek kullanılmaz.

saç kaynak

Mikro, keratin ve boncuk (halka) saç kaynak uygulamaları hem görünmez olmaları hem de uzun vadede kullanım rahatlığı ile uygulaması en çok yapılan kaynak çeşitleridir. Bu uygulamalar içinden hangisinin saçınıza uygun olduğuna kuaförünüz ile karar verebilirsiniz.