Şıklıkta birbirleriyle yarışan hanımlar için saçlarda güzel görünmede en büyük yardımcılarından biridir. Her bayan saçlarının dolgun ve bakımlı görünmesini ister. Bunların yanında daha uzun saçlara sahip olmak isteyen bayanlarında saçlarını güzelleştirmek için yaptıkları birçok uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan biride saç kaynak uygulamasıdır. Saç kaynak ile istenilen daha uzun, hacimli ve parlak saçlara sahip olabilen hanımlar farklı çeşitleri ile de istediği saç kaynak uygulamalarını seçebilme imkânları da bulunuyor.

Saç Kaynak Çeşitleri

Doğal saçlara farklı teknikler ile ilave saç eklenen saç kaynak uygulaması her geçen gün kendini geliştirmekte ve farklı çeşitleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

kaynak saç

Doğal saç yapısına uygun keratin saç kaynak, boncuk saç kaynak, mikro kapsül saç kaynak çeşitleri arasındadır. Diğer saç kaynak uygulamalarına göre daha avantajlı ve kalitesi ile son zamanların en çok tercih edilen mikro kapsül saç kaynak uygulamasıdır.

kaynak saç çeşitleri

Mikro saç kaynak kısa ve seyrek saçlara en mükemmel şekilde uygulandığında müşterilerini son derece memnun eden bu uygulama her geçen gün kendini geliştiriyor.

kaynak saç modeli

Saçlarınızı güzelleştirmek için uğraşlarınız boşa çıkmasın, bu yüzden saçınıza zarar vermeyecek, güvenilir ve kaliteli olanı seçin.