Saçlarınızın daha da uzun ve dolgulu bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız sizin için en iyi yöntemlerden biri de saç kaynak yöntemidir. Birbirinden farklı saç tiplerine uygun olarak birçok farklı modelde saç kaynak yöntemibulunur. Saçlarınızın inceliği, kalınlığı ve ya seyrekliği gibi çeşitli durumlara göre değişen saç kaynakta kendi saç tipinize uygun en iyi yöntemi bularak kendinizi şımartın. Saç kaynak işlemleri yapacağınız yöntemlere göre değişerek 45 dakika ile 4 saat arasında arzu ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç Kaynak

Saç Kaynak Çeşitleri

  • Boncuk Kaynak:En çok tercih edilenler arasındadır. İlave edilecek saçları boncuk biçiminde mikro halkalar ile saça özel pense ile sıkıştırılarak yapılan işlemdir.

Saç Kaynak

  • Keratin Kaynak:Doğal keratin yapısından dolayı en çok Avrupa ve Slav ülkelerinde tercih edilmektedir.Bu yöntemde saçlara özel olarak hazırlanan keratinlisaç uçlarını doğal saçlara özel makineler ile ilave edilir.
  • Mikro Saç Kaynak:İnce tutamlar şeklinde hazırlanan saçların özel teknolojik aletler ile saçlara mikro işlemler yapılarak gerçekleştirilir.
  • Tres Saç Kaynak:%100 doğal saç ile yapılan tres saç 45 ile 60 dakika arasında hazırlanan çok pratik bir yöntemdir.