Özellikle kellik sorunu yaşayan bay ve bayanların sıklıkla başvurdukları kaynak saç yöntemleri bu sorun ile mücadele edenler için oldukça önemli bir yeniliktir. Saçlara kaynak yaptırma da kriter kellik olmayıp uzamayan ve sönük saçlar için de alternatif olarak sunuluyor.

Uzun ve Dolgun saçlar İçin Kaynak

Orginal saçtan ayırmasının zor olduğu saç kaynakların profesyonellerce yapılması da oldukça önemlidir. Profesyonel ellerde yapılan saç kaynakların kullanım süreleri de diğerlerine nazaran daha da artarak hem maddi hem de manevi katkı sağlıyor.

Saç Kaynak Fiyatları Nelerdir?

Saç Kaynak Modelleri

Saçların orginal halinden uzaklaşarak daha gür ve dolgun bir görüntüye kavuşması ve de bu görüntünün daha uzun süre doğallığını devam ettirmesi için işin uzmanı kişilerce uygulamanın yapılması oldukça önemlidir.

Sarı Saçta Kaynak

Kaynak saç fiyatları genel itibari ile yapılacak olan kaynak saçların adedi ile hesaplanıyor. Boncuk diğer adı ile halka saç kaynak, keratin saç kaynak (Avrupa keratin de ayrıca mevcuttur),mikro saç kaynak çeşitlerinden hangisini tercih edeceğinize kuaförünüzle birlikte de karar verebilirsiniz. Saç kaynak çeşitlerinin aralarında da fiyat farkı olup ortalama yüz adet saç kaynağı beş yüz liradır.