Saçları evde kendi yapacağınız doğal ürünlerle parlak ve canlı gösterebilirsiniz. Saçları parlak göstermenin doğal yolu için tonlarca para ödemenize gerek yok.

Saçlarınız Göz Alsın

 

Boyalar, fönler zamanla saçların parlaklığını kaybettirir. Dengeli beslenerek saçlarınızı kökten uca güçlendirebilirsiniz.

Saçlarınız Parlaklığı ile Göz Alsın

Saçları Parlak Göstermek Çok Kolaydır

Saçları özellikle canlandırmak için geniş uçlu tarakları kullanmalısınız. Saçları parlak göstermenin doğal yolu ile sizler kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.

Saçlarınızı ıslakken taramayı bırakmalısınız. Gece uyumadan önce ılık lavanta yağını saç diplerinize sürmeniz sabah daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Saçlarınızı Muhteşem Hissedin

Saçlarınız için özellikle soğan suyu çok faydalıdır. Saç diplerinize soğan suyu sürerek canlı hale gelmesini sağlarsınız. Üzüm çekirdeği yağı saçları güçlendirir ve parlatır. Haşladığınız patates suyunu dökmeyin ve ılıdıktan sonra saçlarınızı bu su ile durulayın.

Saçlarınız Parlasın

 

Biber yağı ya da kendi demlediğiniz biber çayı ile haftada bir saç diplerinize maske uygulayın. Sa. Bakımı mutlaka düzenli uygulanmalıdır. Toz, stres ve saç maskelerinin doğru uygulanmaması da saçlarınıza zarar veriri. Saç bakımı için özellikle saç tipinizi iyi şekilde tanımalısınız.