Mikro saç kaynak tekniği ile saç dökülmesi yaşayanlara orginal ve özel çözümler sunulmaktadır. Bu çözüm metodu ile artık saçlarınıza hiçbir ek yapıldığı hissi yaşamadan rahatlıkla dolaşabileceksiniz.

mikro kaynak

Deniz suyu ve havuz suyundan etkilenmememsinin yanı sıra aşırı sıcakta da zarar görmeyen bu sistemi saç uzamanıza bağlı olarak en az dört ay boyunca kullanabilirsiniz.

mikro kaynak saç

Tüm kuaför işlemlerinizi boyama dâhil olmak üzere yapacağınız bu saç kaynak tekniği ile ayrıca kadın erkek herkese uygulanmaktadır. Bu sebep ile çok kısa saça dahi uygulanan bir yöntemdir.

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Uygulama Sonrası

Mikro saç kaynak uygulamasının ardından hiçbir rahatsızlık yaşamazsınız. Diğer yöntemlerde görülen batma hisside yaşanmamaktadır. Bunlara ilave olarak da rahat uyku uyur ve saçların birbirine dolanması gibi olayları yaşamazsınız.

kaynak saç modelleri

Almanya, İngiltere, İspanya ve İtalya gibi ülkelerde de uygulanan saç kaynaklarında saç diplerine batma ve bunun sonucunda tahrişler meydana gelmekteydi. Aynı zamanda görünür olması da bir başka dezavantaj idi. Mikro saç kaynak tekniği ile bunların önüne geçilmiştir.

kaynak saç