Özellikle tırnaklarda ve saçlarda keratin bulunması bu işlemi daha da başarılı bir hale getiriyor. Keratin saç kaynak, dev bir isim olan ve tecrübesini yıllara dayandıran uzmanlığı ile birlikte Atrium Paris üstleniyor. Keratin kaynak özellikle Avrupa da çok tercih ediliyor. Bunun sebebi ise, kuaförlerin daha bilinçli olması ve uygulanan tekniklerin daha doğru olmasından kaynaklanıyor.

keratin kaynak

Atrium Paris Uzmanlığı İle Saçlarınız Emin Ellerde

Yapılan işlemler tamamen prosedüre uygunluk ve doğruluğu ile gözlerinizi kamaştıracak ayrıca saçlarınız hiçbir şekilde zarar görmeden daha da uzayacak. Aynaya bakmaktan büyük keyif alacağınız ve daha dolgun saçlarınızın olmasından dolayı içerisinde olduğunuz mutluluk artacak.

keratin saç kaynak

Keratin kaynak işleminin bazı özellikleri vardır bunların başlıcaları; işlemin uygulandığı saç çok kısa olmaması ve çok ince telli olmaması gerekiyor çünkü çok kısa ya da çok ince telli olduğu zaman kalın bir yapıştırıcısı olan keratinin görünmesi ihtimali artıyor. Bu da dışarıdan bakınca hoş bir görüntü olmuyor.

saç kaynak modelleri

İşinin ehli olan Atrium Paris yıllardır bu uygulamayı yaparken müşterilerine merak etmemeleri ve saçlarını daha dolgun daha uzun göstermek konusunda kendilerine güvenmelerini istiyor. Acele edin, hayallerinizde kalmasın, artık saçlarınızı saatler içerisinde uzatmak çok kolay!