Hanımlar her daim sabırsız ve heyecanlı canlılardır. Her daim en kalitelisi ve en iyisine ulaşmakta çaba gösteren bayanlar söz konusu güzellik olduğunu daha da hassas davranabiliyorlar. Bakımlarına da dikkatli ve özverili olan hanımlar saçlarının her zaman sağlıklı ve ışıltılı olmasını istiyor.


Elbette bu istekleri her zaman gerçekleşemeyebiliyor. Yanlış kullanım, çevresel faktörler, kimyasallar ve en önemli düşman olan ısı saçların yıpranmasın da en büyük paya sahip oluyor.

Güzelliğine Önem Veren Hanımlar İçin;

Vücuda alınan besinlerle orantılı olarak uzayan saçlar, diyet ve hastalık döneminde daha da zayıflar ve dökülmeye başlar. Çözümü kısa kestirmekte bulan hanımlar, bu kez de saçlarının hızlı bir biçimde uzamasını istiyorlar. Neyse ki son dönemde geliştirilen kaynak saç pek çok hanımın imdadına yetişiyor.

Saçların uçlarına eklenerek yapılan bu uygulama pek çok farklı metodu birleştiriyor. Özellikle halka kaynak olarak bilinen kaynak çeşidi hanımların en çok tercih ettiği uygulamalardan birisidir. Modern ve sağlıklı bir duruş sergileyen saçlarınızla her zaman güzel olmayı hak ediyorsunuz!