Özellikler bayanların sağlıklı ve parlak saçlara sahip olma isteği ile yaptığı birçok uygulama vardır. Fakat bunun yanında dökülmeyen saçlara sahip olmakta her bayanın arzusudur.

Canlı Saçlar

Bu sebep ile hem güçlü hem de sağlıklı saçlara sahip olmak için bazı pratik uygulamalar yapılarak hızlı ve güvenli sonuçlara ulaşılabilir. Hacimli olan saçlar hem güçlü hem de sağlıklı bir görüntü sergilemektedir.

Canlı Saçlar

Hacimli Saçlara Nasıl Kavuşuruz?

Özellikle dikkat etmeniz gereken başlıca etken vitaminlerdir. Saçlara direk etki gösteren vitamin A, vitamin B,vitamin C ve Vitamin E ayrıca saçların uzamasında da etkilidir.

güçlü saçlar

Saçlara için gerekli olan bir başka etmen ise proteindir. Beslenmenizde proteine bolca yer verin bu sayede saçlarınınız daha parlak ve güçlü olacaktır.

dolgun saçlar

Saçlarınıza sürekli perma, röfle, boya ya da fön yaptırmak onların kalitesini düşürerek güçsüzleştirir. İçeriklerindeki bazı kimyasallar saçlara zarar verir ve bu da onarılması uzun zaman alan bir dönemece sokar. Bu sebep ile bu işlemleri belli aralıklar ile ihtiyaç duydukça yaptırın.

hacimli saçlar hacimli saçlar[/caption]