1965 doğumlu olan Bülent Yılmaz kuaförlük mesleğine Almanya, İtalya ve Fransa’da aldığı yurtdışı eğitimleriyle profesyonel çalışma hayatına başlamıştır.

bülent yılmaz

Saç tasarım konusunda uzman olan kendisi özellikle saç tiplerine en uygun kaynak modellerini sizlere önererek saçlarınıza modern ve kalıcı saç kaynak yöntemlerini sunar.

Bülent Yılmaz ve Saç Kaynak Yöntemleri

Saç renklendirme, saç kaynak modelleri, saç tasarımı konusunda aklınıza gelebilecek tüm metotları sizlere profesyonelce ekibiyle uygular.

bülent yılmaz

Bülent Yılmaz saçlarınızın her zaman sağlıklı ve gür görünmesi için özel teknikleri saçlarınıza başarı ile sunar. Mikro kapsül kaynak, boncuk kaynak ve tüm saç tasarımları özel teknik uygulamaları ile saçlarınıza uygulanır.

Saç Kaynak Tasarımında Profesyonel Ekip Bülent Yılmaz Kadrosunda

Atrium Paris Kuaför, İstanbul Ataköy Atrium AVM içerisinde yer alır. Kuaför salonunda, sizler için aldığı tüm profesyonel bilgileri başarı ile paylaşır. Saç tasarımına adeta modacı gözü ile bakar ve titiz çalışmalarını siz değerli misafirleri ile paylaşır. 26 yıldır büyük başarı ile adından söz ettiren Bülent Yılmaz saç kaynak modellerinin her türlü uygulamasını sizlere engin bilgisi ile sunar.

bülent yılmaz

Uzmanlık alanı tüm saç tipleri için özel modelleri sunmak. Saç sağlığınız için her zaman profesyonel destek almanız çok önemli. Atrium Paris Kuaför salonu sizlere yılların saç tasarımı tecrübesini başarı ile sunar. http://www.bulentyilmaz.com.tr/bulent-yilmaz-kimdir/  titiz, hijyenik çalışma koşulları ile saçlarınız en güzel şekle girecek ve kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.