Doğal ya da ham saç uygulaması. Virgin saç fiyatları özellikle kaliteyi arayanlara özel bir uygulama. Tek saçtan yapılan bir sistem. Saça kesinlikle doğal görünüm sağlar. Kesilen saçlar tek bir kişiden alınır. Ham saç denme nedeni budur. İstenilen şekilde kıvırcık, üz ya da farklı modellerde bulunur.

virgin saç modeli

virgin saç modeli

Virgin Saç Uygulaması Yöntemi

Saç kaynak yöntemleri oldukça farklıdır. Saçın yapısına uygun yöntemlerin uygulanması daha doğal bir görünüm sağlar. Ham saç ile uzun yıllar kendi saç şeklinizi korursunuz. Bakımlı ve yumuşak olması en önemli özelliği. Hacimli bir görünüme kısa sürede kavuşma imkanı. Saç renkleri bu yöntemde daha kolay tutturulur. Saça uyumu kolay olduğu için doğal bir görünüm sağlar.

saç kaynak çeşidi

saç kaynak çeşidi

Tek kişiden alınan ham yani doğal saç. Diğer yöntemlerde farklı kişilerden alınan saçlar kişiye kaynak ile uygulanır. Denizde ya da havuzda asla saçlarınız birbirine karışmaz. Doğallığı arayanlara kesin çözümler. Bu tarz yöntemler diğerlerine göre fiyat bakımından da farklıdır. Uzun süreli kullanım olduğu için kesinlikle önerilen bir yöntem.