Her kadın sağlıklı, kaliteli ve havalı saçlara sahip olmak ister ve bunun için çabalar. Ancak saçımızın maruz kaldığı işlemler sonucu zarar görmesi, saçlarımızı mükemmellikten uzaklaştırır.

yanmış saçlara maske uygulaması

Güneş ışınları, çevresel faktörler, saç boyaları, düzleştirici ve maşa gibi saç şekillendiricileri ile uygulanan işlemler sonucu saçlarımız yıpranır ve hatta bazen daha çok zarara uğrayarak yanabilir.

yanmış saç

Saç bakımı ve saçın beslenmesi için bir çok şey deneriz. Kozmetik ürünler ise bunların başında geliyor. Oysa ki evimizde doğanın bize sunduğu güzelliklerle hazırladığımız maskeler, saçlarımız için tonlarca para vererek aldığımız kozmetik ürünlerinden çok daha faydalı ve sağlıklı. İşte muz maskesi de bunlardan bir tanesi.

yanmış saçlar

Muz Maskesi İle Saçlarınızı Canlandırın

Muz maskesiyanmış saçlarınızı onaran bir saç maskesi olmakla beraber saçlarınıza gerekli olan vitaminleri sağlıyor. Muzun içinde yer alan A, E ve C vitaminleri saçlarımızın ihtiyacı olan vitaminler olduğundan dolayı muz ve bal ile hazırlanan bu saç maskesi saçınızın köklerini iyileştirmekle beraber yanmış saçlarınızı da yeniden yapılandırıyor.

yanmış saçlar için maske
Püre haline getirdiğiniz muzun içerisine kattığınız bal ile hazırlayacağınız bu saç maskesini haftada iki kez uygulayabilirsiniz.
yanmış saçlar için çözümler