yarım toplama

Yaz aylarında daha özgür ve yenilikçi bir ruha sahip olan hanımlar, kendileri gibi saçlarında özgürce sergilemek istiyorlar. Özellikle sahiller ve gece eğlencelerinde şıklıkları ile göz dolduran hanımlar yazın tüm ışıltısını saçlarıyla birleştirerek göz alıcı bir güzelliğe sahip oluyorlar.

düz fön

Sımsıkı Atkuyruğu İle Gecelere Hazırlanın

Şık bir elbise ve uyumlu aksesuarları en iyi tamamlayacak olan saç modeli kuşkusuz atkuyruğudur. Terlemenizin de önüne geçecek olan bu model bronz teninizi ortaya çıkarmak için iyi bir alternatiftir.

at kuyruğu

Balerin Zerafeti

Balerin topuzu olarak adlandırılan sıkıca toplanmış ve başın üst kısmında yuvarlak bir topuz şekli verilen bu saç modeli zarif omuzlarınızı ve yüz hatlarınızı ortaya rahatça çıkartabileceğiniz bir modeldir.

balerin topuzu

Doğal Bukleler

Açık saçlar arasında en güzel modellerden bir tanesi olarak gösterebileceğimiz doğal bukleler saçınıza taktığınız zarif aksesuarlarla birleştiği zaman oldukça güzel bir görüntü sergilemenizi sağlıyor. Kalın maşa şeklinde yapılan bu bukleler saçlarınızı önünüze eğip salladıktan sonra doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

doğal bukleler