düz fön

Sıcak ayların gelmesiyle birlikte hanımlara en çok zorluk çıkaran şeylerden biriside saçlardır. Özellikle uzun saçlı hanımların deniz ve güneşin etkisi ile oldukça bunaldığı biliniyor. Yaz aylarında her an eğlenceye hazır olabilmek için saçların pratik ve havalı modellere kavuşması gerekiyor.

su dalgası modeli

At Kuyruğu

Uzun saçlarıyla başı dertte olan hanımların hem pratik hem de oldukça şık bir görüntüsü olan atkuyruğu yaparak yaz aylarının vazgeçilmez trendlerinden birisini yerine getirebilir. Yaz saç modelleri olarak yeni bir kategori belirleyen saç tasarımcılarının sıklıkla vurguladıkları konulardan biriside basit ancak şık modellerle hanımların sahile ya da yaz sokaklarına gitmeleridir.

at kuyruğu

Bir bayanın her zaman güzel görünmesini savunan tasarımcılar yaz saç modelleri arasında doğal su dalgası ve birbirinden farklı örgü modellerini de ekliyor.

Su Dalgası

Saçlarda doğal bir görünüm veren bu modelde hanımlar oldukça şık görünebilirler. Özellikle uzun veya kısa elbiselerle rahatlıkla kullanılabilen bu model gece dışarı çıkarken size ayrı bir hava katacaktır.

su dalgası

Örgü

Birbirinden farklı örgü modellerini deneyerek herkesten daha farklı olabilir, daha hoş ve doğal bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
width=”600″]